/
Помпи

Помпи

Електричні та механічні помпи для води

Помпи для води є універсальною і невід’ємною ознакою полікарбонатних бутлів об’ємом 18,9 літрів. Вони пропонуються різних видів і дизайнів. Механічні та електричні пристрої існують на будь-який бюджет і смак. Кожен механізм працює як насос, за допомогою якого вода накачується і її не доводиться наливати самостійно. До того ж, продукт захищає бутель від попадання пилу і стороннього сміття. З його допомогою в будинку завжди буде чиста і свіжа вода.

• Товар компактний, і його можна брати навіть на природу.
• Він надійний і довговічний.
• Простий в роботі.
• Не вимагає спеціального встановлення.
• Легко чиститься.

Механічний варіант – бюджетний. Таку модель зручно використовувати на дачі або на веранді, а також брати з собою – і це одна з головних причин, щоб купити помпу. Вона не розрядиться і не зламається, так як конструкція максимально проста. У будинку та квартирі краще застосовувати акумуляторні моделі, так як вони видають той обсяг води, який потрібний. Замовити помпу на електроакумуляторі потрібно і тому, що вона має привабливий дизайн і практично не споживає електроенергії. Це означає, що в оселі завжди буде чиста питна вода без зайвих витрат.

Такий аксесуар, як помпа для води, купити України варто, перш за все, для зручності та комфорту користування бутлями від нашої компанії. Навряд чи буде практичним постійно кренити досить важку бутель вагою близько 20 кг для наливу води, тому практична помпа стає ідеальним рішенням.

Ми рекомендуємо відразу ж купити помпу на бутель з водою, причому найкраще, якщо це буде оригінальний аксесуар від нашої компанії. На ринку досить багато неякісної продукції, яка служить, нажаль, досить недовго.

У нас завжди величезний вибір якісної продукції, тому купити помпу для питної води не складе особливих труднощів для кожного.

Як це працює

Помпа на бутель, ціна якої в нашій компанії цілком доступна, працює за рахунок створення вакууму і різниці тиску. Накачуючи помпу вручну, ви створюєте всередині бутля надмірний тиск, який і виштовхує воду через кран.

Помпа для бутля з водою дозволяє навіть дітям швидко набрати воду, не докладаючи особливих зусиль. Таке пиття чудово втамовує спрагу і є збалансованим і корисним для нашого організму.

Чому вам варто вибрати саме нас

Замовити воду на будинок або в офіс від “Жив Здоров” – це вигідно, доступно і надійно. Це на власному досвіді усвідомили тисячі офісів й десятки тисяч приватних власників будинків і квартир по всьому Дніпру. Компанія практикує індивідуальний підхід к кожному своєму партнеру, незалежно від кількості та частоти замовлень.

Виробництво бутильованої води на сучасних заводах ведеться зі строгим контролем якості. Очищення продукту, фільтрація, розлив відбуваються в кілька етапів, при цьому власна сертифікована лабораторія постійно відстежує і тестує зразки на щоденній основі.

Ми за правом пишаємося тим, що наш продукт одним з перших в Україні отримав сертифікаційний документ в системах ISO22000 і HACCP. Спробуйте нашу воду – відчуйте різницю на власному досвіді!

call
close
Зворотний дзвінок