/
Помпи

Помпи

ЕЛЕКТРИЧНІ ТА МЕХАНІЧНІ ПОМПИ ДЛЯ ВОДИ

Для полікарбонатних бутилів з об’ємом 18,9 л помпи для води є невід’ємним та універсальним атрибутом. Ці помпи існують різних видів та зовнішніх дизайнів. Існують електричні та механічні помпи на будь-який смак та бюджет. Робота кожного механізму полягає у принципі роботи як насоса. Відбувається накачування води під тиском, завдяки чому її не доводиться наливати самостійно. Завдяки цим помпам вода застрахована від попадання різного сміття і пилу всередину. До того ж продукт захищає сулію від попадання пилу та стороннього сміття. Це гарантія того, що в будинку завжди буде чиста та свіжа вода.

Переваги помп для води

Бюджетна механічна помпа. Цей варіант підходить для використання на дачі чи веранді. А також можна взяти її з собою – це одна з вагомих причин, щоб купити цю помпу. Цей так званий гаджет ніколи не підведе тим, що розрядиться або зламається завдяки тому, що конструкція максимально проста.
Для дому більше підходять акумуляторні моделі. Цей варіант видає той обсяг, який потрібний. Одна з вагомих причин, чому потрібно замовити цю електричну помпу для бутильованої води, полягає в тому, що вона практично не споживає електроенергію, при цьому ефективно виконує свою функцію і має привабливий зовнішній вигляд. Завдяки їй у будинку завжди буде чиста питна вода без зайвих витрат.

Чому варто купити помпу для води у Дніпрі?

Купити помпу для води в Дніпрі варто, перш за все, для простоти, зручності та комфорту користування бутилями від нашої компанії. Ми з вами розуміємо, що незручно і непрактично нахиляти бутиль вагою близько 20 кг наливаючи води. У зв’язку з цим практична помпа стає ідеальним рішенням.
Ми рекомендуємо купити відразу ж водяну електричну помпу на бутиль з водою. Запорукою якості та довговічності буде те, що ви купите помпу на сулію для води від нашої компанії «Живий здоров». Як свідчить практика, ринок переповнений неякісною продукцією, що має короткий термін служби.

На сайті компанії «Жив здоров» великий вибір гарантовано якісної продукції. Якщо ви вирішите купити якісну помпу для питної води у нас – це не складе особливих труднощів для кожного.

Як працює помпа

Робота помпи на бутиль відбувається шляхом створення вакууму і різниці тисків. Все дуже просто. Коли ви накачуєте помпу вручну – створюється усередині пляшки надлишковий тиск. Тому цей тиск виштовхує воду через кран.
Завдяки простоті використання помпи для води навіть дитина зможе швидко набрати воду без особливих зусиль.

Ціна на помпу для води в Дніпрі

На сайті нашої компанії, ви знайдете оптимальну ціну на помпу для води в Дніпрі з гарантією якості. Адже якість продукції – наше обличчя!
Переваги компанії “Жив здоров”. Чому ми?
Зручніше нікуди. Ви можете замовити воду у квартиру, будинки, офіс від компанії «Живий здоров» у два кліки. Це дуже вигідно, доступно та надійно. З нами співпрацюють тисячі офісів, десятки тисяч приватних власників будинків та квартир по всьому Дніпру. Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного свого партнера. І цей підхід не змінюється в залежності від частоти замовлення. Лояльність наших клієнтів цьому підтвердження!
На сучасних заводах “Жив здоров” виробляється вода під суворим контролем якості.
Очищення продукту, фільтрація та розлив відбуваються у кілька етапів, і постійно супроводжуються вони відстеженням та тестуванням зразків на щоденній основі.
Наша гордість та заслуга в тому, що ми перші в Україні отримали сертифікований документ у системах ISO22000 та HACCP.
Один раз спробувати, ніж сто разів почути! Спробуйте нашу воду – відчуйте різницю на своєму досвіді! Замість тисячі слів.

Відповіді на поширені запитання

Чи складно доглядати за кулером?

Насправді зовнішня чистота будь-якого кулера залежить тільки від вашої охайності. Це означає, що за найменшого забруднення необхідно протерти чистою вологою ганчіркою всю поверхню. Дещо інша ситуація щодо внутрішнього догляду. Не потрібно забувати, що в бутель потрапляють різні бактерії. Для їх знищення проводять дезінфекцію. Це простий процес, завдяки спеціальним засобам або підручним матеріалам (йоду, хлору, соді). Як правило, рекомендують знезаражувати кулер раз на три місяці.

Чи означає, що менша вартість – гірша якість?

Ціна кулера для питної води залежить від таких факторів: функцій, виробників, можливостей, але не від якості обладнання. Тому менша вартість – це менший потенціал і характеристики. На сайті ТМ “Н2О” в категорії кулери існує сортування товарів, тобто ви можете одразу зорієнтувати інформацію за актуальними цінами.

Як обрати кулер для офісу?

Як правило, йдеться про підлогові кулери. Головним критерієм у виборі – кількість людей, які користуватимуться обладнанням. Відповідно до цього обираються функції обладнання (охолодження, спосіб набору, можливість самодезінфекції тощо).

 

call
close
Зворотний дзвінок