Головна / Статті / Чому важливо озонування води?

Чому важливо озонування води?

Чому важливо озонування води?

Недостатньо просто відстояти воду, прокип’ятити її або покласти столове срібло в ємність для «іонізації сріблом», щоб надалі пити її в первозданному вигляді або використовувати для приготування напоїв. Важливо, щоб вода була ще і озонована. Домогтися такого ефекту можна тільки на промислових потужностях, а також, якщо замовляти воду в нашій компанії, то ви отримуєте продукт високої якості, ідеальної чистоти і зі збереженням великої кількості корисних і потрібних мікроелементів після обробки.

Переваги озонування

• при розкладаенні відбувається збагачення киснем;
• поліпшується смак;
• Не виводяться корисні для організму Ca, Mg, K, Na;
• не змінюється рН.

Захист від бактерій

Озон вважається хорошим дезинфектором. Він знищує безліч мікроорганізмів з патогенним характером і діє швидше в 300 – 3000 разів ніж будь-який інший відомий дезінфектор. Діючи миттєво, він також очищає і резервуари, де зберігається вода. Істотний плюс, що після впливу на воду, не підвищується її кислотність, і немає ніяких сторонніх смаків і запахів.

Озонування проходить в комплексі з механічним очищенням, фільтрацією, відстоюванням, а також зворотним осмосом. Після нього відбувається іонізація сріблом, і вода є не просто незамінним продуктом в житті, але ще й джерелом вітамінів і мінералів. Весь комплекс обробки води відбувається при точному лабораторному контролі та постійному супроводу фахівцями. На всіх етапах очистки води беруться проби для контролю хімічного стану. На виході вода практично наближена до ідеалу. Вона розливається в пляшки зі спеціального харчового полікарбонату, де не втрачає своїх позитивних властивостей і доставляється до кожного клієнта.

Продукт для всіх

Таку воду без кип’ятіння можна давати дітям, вагітним і годуючим жінкам, а також тим, хто відновлюється після травм і хоче підтримувати свій організм в нормі. Якісна вода допомагає впоратися з інфекціями і вірусами, які потрапили в кров і починають розмножуватися. При регулярному прийомі підвищуються імунні властивості організму.

Цей метод очищення вважається досить дорогим, але ефект того вартий. Багато клієнтів, які постійно замовляють у нас воду, відзначають, що продукт не лише смачний, втамовує спрагу, але ще й помітно покращує самопочуття. А також вода за рахунок обробки зберігається досить довго. Після відкриття бутля її необхідно випити протягом 21 дня.

call
close
Зворотний дзвінок