/
Кулери підлогові

Кулери підлогові

НАПІЛЬНІ КУЛЕРИ ДЛЯ ВОДИ

Запорука гарного стану здоров’я – чиста природна вода. Одна з причин популярності кулерів для підлоги, важливість регулярного поповнення водного балансу. Їх встановлюють практично скрізь, в офісних приміщеннях, у домашніх умовах, у державні установи та навіть у дитячих садках.

Підлогові кулери мають таку конструкцію, завдяки якій вода захищена від попадання пилу та іншого сміття. До того ж це дуже зручно, тому що люди не наливають воду самостійно. При виборі апарата потрібно звернути увагу на різні опції, які підходять під ваші вимоги:

Також, якщо вам потрібно купити кулер, варто звернути увагу на вид завантаження.
Залежно від типу та розміру кімнати, варто враховувати, який вид завантаження вам підходить.
Верхнє завантаження – додаткова зручність тим, що залишається для зберігання посуду додаткове місце. Отже, не потрібно шукати жодне інше місце, щоб зберігати посуд.
Нижнє завантаження – можливість поставити сулію знизу. Це, звичайно, зробити легше, і в цьому її перевага. Особливо зручно в жіночому колективі, наприклад, у дитячих садках або школи, де в основному жіночі колективи.

Купити підлоговий кулер для води у Дніпрі

У цьому розділі інтернет-магазину «Жив здоров» ви можете купити кулер для води в Дніпрі, виходячи з ваших потреб. Відмінності кулерів для води підлогових від настільних у їхніх габаритах. Також своєю чергою одна з переваг від кулерів настільних, в тому, що кулери для підлоги більш міцні надійні, довговічні та стійкі до впливу зовнішніх факторів.

Ціна на кулер для води

Ціна на кулер для води більш залежить від функціональності пристрою.
Опції цих апаратів можуть дозволяти використовувати їх для приготування за допомогою окропу гарячих напоїв, що зігрівають в холодну зиму, так і охолоджують в спекотне літо.
Завдяки можливостям компресорного блоку відбувається охолодження води. Ці апарати як правила дорожні у зв’язку зі складністю конструкційного виконання. Зазвичай для здешевлення обладнання для води компресором його не оснащують.
КУЛЕРИ НАПІЛЬНІ ДЛЯ ВОДИ – КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
Кулер для підлогової води складається з підставки, на якій зверху закріплюється сулія об’ємом в 18,9 літра.
Сама підставка досить функціональна і містить такі елементи:

При виборі та купівлі кулера на польного завжди потрібно пам’ятати свої потреби та запити. Загалом потрібно враховувати такі фактори:

Сучасні кулери мають досить широкі можливості. Підлогові кулери можна використовувати для нагрівання температури води до 95°C, так і для охолодження до 8-10°C.
Також, можна подумати, яке розташування бутля зручніше у планованій покупці.
Моделі підлогових кулерів для води відрізняються також розмірами, вагою, оформленням та своїм дизайном та матеріалами з яких вони були виготовлені.
Щоб вибрати кулер для води підлоговий, було простіше, ви можете зателефонувати за контактними телефонами, які вказані на сайті «Жив здоров». Наші менеджери будуть раді вас проконсультувати та допомогти варіант кулера, що закриває вашу потребу.
Наша компанія пропонує різні варіанти оплати, забезпечуємо оперативну доставку в будь-який район Дніпра.

call
close
Зворотний дзвінок