/
Підставки та полиці

Підставки та полиці

Підставка під бутлі з водою

Люди, які звикли замовляти чисту питну воду у бутлях, часто виникають трудності зі зручним устаткуванням для розливу води. Питання стосовно плюсів і мінус різних диспенсерів і кулерів для води, практичності їх, сфери застосування, економічності їх і обслуговування. По зараз залишається питання не закритим, де зберігати порожні й повні бутлі, а також розміщення диспенсерів у рамках. Багато хто погодиться, що бутель за допомогою звичайної механічної помпи та естетичної підставки, набуває вигляду більше презентабельним. При цьому устаткування стає зручний і бюджетним устаткуванням для розливу води. Підставка для бутильованої води дозволяє розмістити роздавальники, місткості порожні та повні в одному місці. Також вони прекрасно доповнюють один одного та підходять до будь-якого інтер’єру.

Які бувають підставки під бутлі з водою

Практично у всьому сучасних офісах, будинках і установах зустрічаються кулери, диспенсери та інше устаткування для води. Сьогодні це звичайне явище. Кожна людина має потребу у відновленні водного балансу організму. Окрім самого устаткування, часто закуповуються бутлі з водою про запас. Це несе за собою проблеми в недоліку вільного місця, оскільки бутлі мають не малий об’єм. У зв’язку з цією проблемою, почали випускати підставки та полиці, які дозволяють економити простір. Відмінність цього устаткування за кількістю ярусів, ширині й кількості полиць. Стелажі як правило мають компактні та ергономічні розміри, а також приємний дизайн, який доповнювати інтер’єр приміщення.

Купити металеві і дерев’яний підставки для води в Дніпрі

На сайті компанії “Жив здоров” ви можете купити дерев’яні і металеві підставки під бутлі з водою в Дніпрі в два кліки. Матеріал, з якого створено це устаткування, дає йому довгий термін експлуатації. Облаштування механізму дозволяє конструкції не деформуватися і не псується при завантаженні і вивантаженні бутлів. Також установка проста і не витіювата.

Ціна на підставку під бутель з водою

На сайті компанії “Жив здоров” представлені кращі ціни на підставки під бутель з водою як на настільні, так і на підлогові. Також одне зі зручностей, які мають підставки, це можливість розміщення в них диспенсер, що своєю чергою дозволяє заощадити додатковий простір. Купити підставки й полиці для води, це рішення не лише вигідне, але і ще зручне і красиве розв’язання проблеми.

call
close
Зворотний дзвінок