Головна / Статті

Статті

Недостатньо просто відстояти воду, прокип’ятити її або покласти столове срібло в ємність для «іонізації сріблом», щоб надалі пити її в первозданному вигляді або використовувати для приготування напоїв. Важливо, щоб вода була ще і озонована. Домогтися такого ефекту можна тільки на промислових потужностях, а також, якщо замовляти воду в нашій компанії, то ви отримуєте продукт високої якості, ідеальної чистоти і зі збереженням великої кількості корисних і потрібних мікроелементів після обробки.

Переваги озонування

• при розкладаенні відбувається збагачення киснем; • поліпшується смак; • Не виводяться корисні для організму Ca, Mg, K, Na; • не змінюється рН.

Захист від бактерій

Озон вважається хорошим дезинфектором. Він знищує безліч мікроорганізмів з патогенним характером і діє швидше в 300 – 3000 разів ніж будь-який інший відомий дезінфектор. Діючи миттєво, він також очищає і резервуари, де зберігається вода. Істотний плюс, що після впливу на воду, не підвищується її кислотність, і немає ніяких сторонніх смаків і запахів. Озонування проходить в комплексі з механічним очищенням, фільтрацією, відстоюванням, а також зворотним осмосом. Після нього відбувається іонізація сріблом, і вода є не просто незамінним продуктом в житті, але ще й джерелом вітамінів і мінералів. Весь комплекс обробки води відбувається при точному лабораторному контролі та постійному супроводу фахівцями. На всіх етапах очистки води беруться проби для контролю хімічного стану. На виході вода практично наближена до ідеалу. Вона розливається в пляшки зі спеціального харчового полікарбонату, де не втрачає своїх позитивних властивостей і доставляється до кожного клієнта.

Продукт для всіх

Таку воду без кип’ятіння можна давати дітям, вагітним і годуючим жінкам, а також тим, хто відновлюється після травм і хоче підтримувати свій організм в нормі. Якісна вода допомагає впоратися з інфекціями і вірусами, які потрапили в кров і починають розмножуватися. При регулярному прийомі підвищуються імунні властивості організму. Цей метод очищення вважається досить дорогим, але ефект того вартий. Багато клієнтів, які постійно замовляють у нас воду, відзначають, що продукт не лише смачний, втамовує спрагу, але ще й помітно покращує самопочуття. А також вода за рахунок обробки зберігається досить довго. Після відкриття бутля її необхідно випити протягом 21 дня.
Перейти
water
Срібло вважається не тільки природним антибіотиком, але і антиоксидантом. Завдяки часткам цього металу пригнічується запалення, блокуються вільні радикали і організм стає більш стійким до різних агресивних зовнішніх чинників і старіння. Оскільки вода становить основу раціону кожної людини, то іонізована сріблом рідина не тільки здатна вгамувати спрагу, але і поліпшити самопочуття.

Професійний підхід

Часом для іонізації, люди вдома зберігають в ємностях столове срібло, ювелірні прикраси, але це не «заряджає» воду таким мікроелементом. У порівнянні з побутовими умовами, на професійних потужностях Н2О попередньо піддається механічній очистці, потім фільтрації, відстоюванню, зворотньому осмосу, озонуванню, а тільки потім насичується цим мікроелементом. Весь процес іонізації відбувається під точним контролем фахівців в лабораторних асептичних умовах. Це дозволяє захищати рідину від осідання в ній пилу, сміття та інших сторонніх компонентів на цьому етапі. Шляхом електролізу і за допомогою срібла максимальної 99 проби в продукт потрапляє необхідна кількість іонів на певний обсяг. Позитивні іони срібла володіють вагомими бактерицидними властивостями. Їх невеликий розмір дозволяє проникати в віруси і шкідливі мікроелементи, блокувати їх поширення і дію ферментів всередині бактерій. Як наслідок, вони гинуть. Патогенні клітини не можуть пристосуватися до життя в середовищі, де багато срібла, тому на виході – вода дзеркальної чистоти і високої якості.

Користь іонізованої води

Такий продукт вважається одним з найбільш ідеальних в своєму класі, при цьому не порушується кристалічна решітка і не змінюється хімічна формула. Багато клієнтів, які вже замовили воду в компанії, говорять про те, що її приємно пити. Вона буквально насичує кожну клітинку тіла і її не потрібно кип’ятити, щоб не випарувалися інші важливі і необхідні компоненти. Разом з Н20, потрапляючи всередину, іони виступають джерелом формування вторинного імунітету. Як результат, при регулярному споживанні в їжу цього продукту організм показує опір до вірусів, а людина рідше хворіє. Доведено ефективність і в боротьбі з хронічними недугами, а також під час активної реабілітації після оперативних втручань і травм.
Перейти
water
Оскільки в нашій країні практично немає регіонів, які можуть похвалитися чистою і відповідаючою всім стандартам водою, що тече з-під крана, то багато людей її попередньо кип’ятять для пиття і приготування напоїв. Якщо років 15-20 тому «холодний окріп» вважався одним із стандартів в харчуванні, то з часом та розвитком технологій, а також з поліпшенням лабораторних можливостей, ця вода перестала носити такий «ідеальний статус», адже з’явилася альтернатива. Сьогодні слово за продуктом, який не тільки проходить кілька стадій очищення, в тому числі, із застосуванням мультимедійного фільтра, але ще й іонізується та озонується. Це дозволяє насичувати воду корисними мікроелементами і мінералами. В порівнянні зі звичайним шляхом кип’ятіння, з продукту випаровуються не тільки шкідливі, але і корисні компоненти. Кип’ячена рідина може «зацвітати», це пов’язано з такими факторами: • потрапляння повітря; • зберігання в брудному посуді; • використання пластика, який не придатний для повторного застосування.

Негатив від посуду

Коли вода кип’ятиться в чайнику, то з кожною новою порцією вона «додає» нальоту і накипу на стінках. Як наслідок, такі частинки «осідають» в самій воді. Перед питтям, воду, після термальної обробки ніхто не фільтрує додатково, а значить, в організм потрапляють ці частинки, які викликають утворення каменів, звуження судин і навіть можуть викликати тромбоз. Якщо ж пити воду, яка очищається в професійних умовах, то її склад строго контролюється в лабораторії, ніякого накипу та осаду, зрозуміло, немає. «Холодний окріп» не відрізняється свіжим смаком, і досить часто ним просто неможливо вгамувати спрагу. Після кип’ятіння сірий або жовтуватий відтінок з труб, по яким вона проходить, не зникає. У порівнянні зі звичайним продуктом, навіть після кипіння при 100 ° C, вода, яка очищається на професійному обладнанні і доставляється безпосередньо додому, смачна і більш збалансована за хімічним складом. Її навіть можна давати дітям без попереднього кип’ятіння. Багато хто відзначає, що супи, компоти і навіть заварена кава із застосуванням такого продукту смачні і ароматні. Кип’ячена вода не несе ніякої користі, а при неправильному зберіганні може стати джерелом бактерій. Але без води не можна уявити собі життя, саме тому варто замовити ідеальний продукт для всієї родини.
Перейти
water
Багато жителів міст України вибирають для себе рішення кип’ятити воду з-під крана, щоб в подальшому її можна було пити. Термічна обробка дозволяє очистити воду від шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Коли вода закипає при 100 ° С, такі речовини вмирають, і вода стає більш безпечною, але не повністю. Разом зі знищенням патогенних організмів, продукт втрачає і позитивні властивості, зокрема, мікроелементи, які потрібні для нормального функціонування організму людини. Кип’ячена вода не несе, фактично, ні шкоди, ні користі. Її часто використовують, щоб пити в холодному вигляді або заварювати напої. Варто пам’ятати про те, що піддавати продукт повторному кип’ятінню не можна, оскільки вода повністю стає «мертвою». Доведено: зберігати воду після кип’ятіння можна не більше 24 годин. Це пов’язано з тим, що після термальної обробки рідина швидше накопичує віруси і небезпечні мікроорганізми, а її застосування в їжу може викликати алергічні реакції, і навіть спровокувати захворювання. Найбільш часто серед них виділяють утворення каменів і розлад шлунка.

У чому не можна зберігати продукт?

Перш за все, в чайнику. Незалежно від того, виготовлений він з металу, пластику або ж покритий харчової емаллю, контакт з ними може викликати активізацію поширення бактерій, а значить, згубно позначитися на загальному самопочутті. Набагато ефективнішим і безпечним для здоров’я людини рішенням є використання спеціальних побутових фільтрів, або ж доставка чистої питної води, яка в порівнянні зі звичайним шляхом кип’ятіння, проходить таку обробку: • механічне очищення; • пом’якшення; • фільтрація через сучасні системи; • мінералізація; • озонування; • іонізація сріблом.

Правильне зберігання кип’яченої води

Для цього використовують скляні чисті ємності, наприклад, глечик з кришкою або банку. Кришка в обов’язковому порядку повинна щільно прилягати, щоб мінімізувати ризик потрапляння сміття і пилу до вмісту посуду. Зберігати воду в пластиковій тарі не рекомендується, вийнятком є пластик, який можна використовувати повторно в харчових цілях з відповідним маркуванням. Важливо, щоб ємність була чистою, а переливати до неї Н2О потрібно після того, як вона охолола. Не рекомендується зберігати продукт під прямими сонячними променями або поруч з опалювальними приладами. А ось в холодильнику – можна. Для вживання в їжу і поповнення водного балансу все ж краще віддавати перевагу саме очищеній в професійних умовах воді.
Перейти
water
call
close
Зворотний дзвінок